Asi hodinu jízdy autem od LA leží městečko Santa Barbara. Ideální místo k relaxaci a jako stvořené na důchod. Místní to tu nazývají americkým rájem a svůj domov tu našlo i mnoho celebrit jako třeba Ellen DeGeneres, Al Gore nebo Drew Barrymore. Právě tady jsme se rozhodli relaxovat, pracovat a naplánovat další dobrodružství. Na tři týdny jsme se ubytovali v Coast Village Inn a užívali si zaslouřený „důchodcovský“ lifestyle. Procházky po pláži, výlety na kole, vyhlídky z neskutečného pohoří Santa Ynez, vinné sklípky, nepřeberné množství restaurací a kaváren a neskutečné porce mexicko/amerického jídla.

Hned přes ulici od našeho Inn jsem si oblíbila džusárnu Blenders a musím říct, že jsme se tam zastavili téměř každý den. Pokud milujete smoothies, stejně jako já, pak tohle místo nesmíte vynechat a jak jsem zjistila, nejen kvůli drinkům.

Ve středu jsem se vzbudila celkem brzo a na emailu mě čekala hromada práce, za oknem už zářilo slunce, ale mě bylo jasné, že se dnes od kompu nezvednu. Steeven si všiml mého soustředěného a trochu vystresovaného výrazu a aby mi ulehčil, rozběhl se do našeho oblíbeného obchůdku. Když jsem mu za pár minut otevírala dveře, měl plné ruce kelímků, že by ani nemohl vzít za kliku. Postavil přede mě Blue Orange a jen tak mezi řečí prohodil

 

„V Blenders jsem potkal Katy Perry.“
Zabraná do práce jsem hned nevstřebala informaci, ale po pár minutách jsem vyskočila ze židle a zakřičela „Cože, koho jsi potkal?“ 
„Katy Perry, asi má ráda stejné smoothie jako ty!"

Pro kluka z LA je celebrita tohoto typu na denním pořádku, ale já měla sto chutí rozběhnout se přes ulici a říct si o fotku. Ale jak se znám, asi by mi to nakonec stud nedovolil a jen bych zůstala koukat s otevřenou pusou. No, tak to vidíte, jednou si nedojdu pro smoothie a hned propásnu Katy Perry.

 

#eridiary #santabarbara #katyperry

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

© 2019 by Eri Salcmann