top of page
Které z restaurací nevynechat na . . .

Playa del Carmen

Mexiko

2.gif
3.gif

AXIOTE - pokud chcete ochutnat něco, co jste ještě neměli, tak se tu musíte zastavit v Axiote. Mexická kuchyně s Mayskými recepty je naprostý TOP.

 

Birria of the 30th – máte rádi polévky jako já? A co takhle velmi silný vývar? Tak to se vám bude líbit. v Birria Na meníčku najdete pouze polévku a dva druhy tacos a tak objednejte vše, neuděláte chybu.

 

Choux choux cafe – toužíte perfektní snídani? Tak tady neuděláte chybu. Kreativní nápady z evropské ale i mexické kuchyně. Čerstvé džusy, výborná káva, nadupané vitamínové shoty.

El Doctorcito – jste fanouškem čerstvých ryb? A už jste měli ceviche nebo fish tacos? Právě tady můžete ochutnat jedno z nejlepších na Playa a to opravdu za mexické ceny. Žádná předražená hitparáda z havní třídy. 

El Fogon, Don Sirloin - tyhle dvě restaurace sice nemají stejnného majitele, ale většinou je najdete poblíž sebe a obě nabízejí výborné mexické pokrmy (tacos, fajitas, quacamole). Pokud máte čas a chuť, vyzkoušejte obě dvě.

Mu Burgers, 3XL Burger – pokud máte chuť na dobrý burger, pak vybírejte z těchto dvou restaurací. Do Mu doporučuji zajít, mají moc krásné interiéry a 3XL je zase zastánce svého názvu.

Víkendové trhy – máte rádi autentické a levné jidlo na ulici? Po celé Playa najdete stánky s mariscos, tacos atd.,ale pokud byte chtěli všechno na jednom místě, tak se zastavte o víkendu na trhách na naměstí před Palacio Municipal de Playa del Carmen (vedle Wallmartu). 

Bambina Playa del Carmen – pizza a chill u telky? I to se dá vyřešit.  A nejlepší pizza delivery je rozhodně Bambina.

1.gif
bottom of page