top of page
uvodni-tema-cancun.gif

Je až s podivem, že po tom všem, co už jsem ve světě viděla, mě každá nová destinace zase okouzlí a ohromí. Nebylo tomu jinak ani tady, v Cancúnu.

 

Obrovské velkoměsto na břehu Karibského moře,
které je srovnatelné s Miami. 

To je ale jen  Zona Hoteliera, malý zlomek města. Právě sem míří davy turistů a moc dobře vědí proč. Bílé pláže, tyrkysové moře, luxusní hotely, restaurace, služby, obchody… Všechno ,co průměrný Američan potřebuje na své dovolené a možná právě proto, tady narazíte hlavně na ně. Tepna města nabízí zábavu opravdu na každém rohu. Nepřeberné množství alkoholu a party, živá hudba, světelná show, hostesky, animátoři a ani vteřina na nějaký oddech. A ani já jsem si nenechala tuhle šílenost ujít a večer vyrazila do víru dění, 


 do nejprofláklejšího klubu Cancůnu – Coco Bongo.
 

Lístek jsem koupila s předstihem už v hotelu. Základní vstupné 65 dolarů a obsahuje veškerou konzumaci alkoholu zdarma! A tak show mohla začít. A za co že jsem si zaplatila? Madona, Pharel, Rolling Stones, Michael Jackson, Britney, Cher… a mnoho dalších se během večera vystřídalo na podiu. Byli tak uvěřitelní (nebo možná já tak opilá), že to bylo k neuvěření. Světelná show, litry alkoholu, tanečníci, akrobaté, zpěváci.... Smích, euforie, křik, sex, tanec, zpěv, to všechno v jedné vteřině. Ano to je Coco Bongo. Nejlepší klub v jakém jsem byla a jedna z nejlepších show, jakou jsem kdy viděla. A fámy, že se do podávaných drinků přidávají drogy, myslím, můžu potvrdit. Řekla bych, že stav, ve kterém jsem byla, nezpůsobil pouze alkohol. 

mexiko.gif
tlacitka-majské.gif
tlacitka-cancun.gif
tlacitka-isla-mujeres.gif
tlacitka-dobroty-mex.gif
bottom of page