• White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

© 2019 by Eri Salcmann

byla v roce 2016 jedno z prvních měst, které jsem v Thajsku navštívila a nemohla se dočkat, až uvidím všechno, co nabízí. Průvodce jsem měla přečteného snad dvakrát a tak už jen zbývalo vyrazit do ulic.

Pobřežní město s vyhlášenou walking street má spoustu vyžití. Přes den koktejly a vodní sporty a v noci koktejly, koktejly a sexuální turistiku všeho druhu... 

Tehdy jsme sem vyrazili s Australanem Adamem, který tu má pár kamarádů. Když jsme mířili ke zmíněné ulici, říkala jsem si, že tohle je trochu jiná party než v Austrálii nebo doma. Měla jsem oči na stopkách a skoro si vykroutila hlavu za vším ‘netradičním’, co se dalo vidět jen tak z ulice. Řekla bych, že prsa byla všude! Všechna větší než ta má a všechna umělá. Jestli jsou přišité na ženském nebo mužském těle, to zase nebylo tak podstatné.

 

Největší zábavu jsme měli v hádání, kdo z přítomných ‘sexuálních pracantů’ je kluk a kdo holka,

protože v Thajsku uměj dobře přešít třeba i opici.

 

Tak nějak jsme korzovali městem, občas se zastavili na drink a pozorovali okolní šrumec. Musím říct, že s vyšší hladinou alkoholu se ta podívaná stávala víc a víc takovým panoptikem. Celá show se otočila o 360°, když si k nám přisedl nezvaný host. Očividně velmi protřelý Thajskou sexuální kulturou a velmi znalý místní společnosti. Chvíli jsme se bavili o tom, jak to tady chodí.
 

„Za peníze si tu koupíš cokoliv.
Sex s dětmi, náctiletými, muži, ženy, ladyboys.


Všichni totiž mají jeden stejný sen, a to že je tu někdo najde, odveze si je domů a zachrání je i celou rodinu.“  Není výjimkou, že celá rodina šetří na plastickou operaci syna, aby se následně stal nástrojem na vydělávání peněz a přispěl tak do rodinného rozpočtu. Nemusí být homosexuál ani transsexuál, prostě bylo rozhodnuto za něj.

 

Smích mě hodně rychle přešel, když jsem se rozhlédla kolem a viděla kolik jich tady je…. Musela jsem jít domu, hlavou mi zněla slova tohohle nezvaného hosta. Korunu tomu nasadil pohled na 200 kilového rusáka, co si vedl pod křídly dvě tak patnáctileté thajky. Žaludek se mi obrátil vzhůru nohama… Tak tady už mě neuvidí…

tlac-thailand.gif
tlacitka-koh-samui.gif
tlacitka-KP.gif
tlacitka-phiphi.gif
tlacitka-pattaya.gif
tlacitka-thai-dobro.gif